RAZENÉ OBKLADY - Čo by ste určite mali vedieť

Ľudia sa nás často pýtajú na výhody a nevýhody razeného obkladu a nielen to. Sme naozaj radi že vás táto metóda zaujala a radi vám pomôžeme a odpovieme na každú jednu otázku.Toto by ste určite mali vedieť.

Ľudí zaujímajú práve kritické problémy a body, ktoré im pomôžu sa rozhodovať správne.Väčšina produktov tieto problémy prináša a preto každá nová metóda, či produkt sa stretáva s prirodzenými obavami, strachom a niekedy až z odporom, čo vo väčšine prípadov končí kúpou zaužívaného aj keď nie vždy kvalitného produktu.

Najradšej máme vždy skúsenosti overené praxou a na konkrétnom príklade, vy tiež? :). Veríme, že ani vám táto skúsenosť nebude cudzia a verím, že vám pomôže zoznámiť sa s výhodami tejto revolučnej metódy.

 

Rozhodli sme sa pomôcť Vám a túto tému viac rozobrať, aby sme pre vás priniesli niečo skutočne prínosné a poučné.Pretože také informácie by ste určite mali vedieť.

Začneme našim krátkym príbehom, na ktorý nadviaže práve riešenie toho, čo možno trápi viacerých zákazníkov, ktorí sa stali len ďalšími obeťami veľkopredajného systému, ktorý je uniformne zavedený do celého sveta.

Trh nekompromisne ovláda megakorporátny systém a pomocou médií a marketingu vás presvedčí že je najlepšie pre vás to, čo je v skutočnosti absolútny nepodarok...

 

A teraz už poďme k príbehu, kde sa to celé začalo.....

Keď sme pred nejakým časom kúpili náš rodinný dom a riešili sme rekonštrukcie a nakoniec finálne dizajnové prvky, tiež sme si vybrali uniformný kupovaný obklad lámaného kameňa, ktorý sme následne použili ako prvok na časti našej fasády domu a sokle. A ako to dopadlo?...

Neprešli ani tri mesiace a po prvej zime nám obklad začal na niektorých miestach odpadávať. A aj keď boli použité najkvalitnejšie lepidlá a dodržaná technológia, niektoré faktory sa proste pri tomto systéme zmeniť nedajú.

Určite si viete predstaviť aký sme boli z toho nahnevaní a smutní...

Vyhodili sme nie malé peniaze, nervy s majstrami a prispôsobovanie sa našim pánom majstrom, ktorí su poväčšine ešte zvyknutí z čias minulých na maniere, ktoré stále nevymizli...

Ale to všetko už dnes nemusí byť pravda! Je tu skutočne riešenie ako ušité na mieru a rieši všetky tieto negatívne dopady, spojené s následnými problémami.

Razený obklad je diametrálne odlišné riešenie na mieru a faktom je že na každom m2 ušetríte až 30€ z vášho rozpočtu!

 

Často sa pýtate či to je náročné na prevedenie?

Odpoveď je NIE nie je! Je to absolútne jednoduché a zaberie to čas ako každá kvalitná práca.

 

Pýtate sa či to drží lepšie ako bežný obklad?

Odpoveď je ÁNO! Pri dodržaní postupu tento obklad pôjde dole jedine z celou stenou!

Páči sa vám takáto odpoveď? Náš test vás určite presvedčí o týchto tvrdeniach.

Pred rokom sme ako vzorku razili určitý vzor a kvoli novému projektu sme sa rozhodli, že tento starý obklad dáme dole a vyrazíme nový vzor. CHYBA! (smiech)

razený obklad 1.jpg razený obklad 2.jpg

Pôvodný razený obklad totiž vôbec nechcel ísť tak ľahko dole a to sme použili elektrické sekacie kladivo a rôzne sekáče.

A ešte k tomu bol tento obklad razený na sádrokartóne čo je ďalšia zodpovedaná otázka, že ako razený obklad drží na nemurovaných povrchoch ako je sádrokartón alebo OSB doska či iný povrch...

Drží tak dobre že sme museli doslova vytrhnúť kusy pôvodnej steny.

 

Často sa pýtate či je razený obklad vhodný do exteriéru?

Znovu musím odpovedať ÁNO. Vzhľadom na to že razený obklad je bezšpárový systém a vzniká nám teda jeden celok tzv.monoblok,

odpadá nám problém s tým že by sa nám pod obklad dostala vlhkosť a následkom mrazu nám obklad odpadol. To vám pri razenom obklade nehrozí.

 

Razený obklad je naozaj vysoko kvalitné riešenie na mieru pre každého, kto hľadá super kvalitu za rozumnú cenu a to doslovne.

Jeho negatívom je možno časovo náročnejšie riešenie, ale za kvalitu sa niečím platí a v našom prípade nie sú hlavným platidlom peniaze.

Nie vždy je pravda, že len drahé a značkové musí byť aj kvalitné.

 

V tomto článku sme sa snažili vám pomôcť priblížiť, ako to naozaj je a chceli sme zodpovedať vaše najčastejšie otázky ohľadom razeného obkladu.

Všetky tieto tvrdenia sme postupom času overili praxou a zodpovedne bez akéhokoľvek nadsadzovania si za našimi tvrdeniami pevne stojíme. Radi pomôžeme aj Vám vyskúšať si to v praxi.

 

Ak zostali niektoré otázky nezodpovedané, radi na ne odpovieme na základe vašich e-mailov.Tiež nám dajte vedieť, čo by sme určite mali vedieť z vášho pohľadu my :)

Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára nižšie.

 

s priateľským pozdravom autori tohto článku Peter a Anna Šupákoví

Radi vám pomôžeme

Naši zákazníci o nás povedali:

Ahoj,chcela by som sa podeliť o moju skúsenosť s R.O formy. Vždy sa mi páčili vonkajšie obklady na domoch, lenže bohužiaľ je to dosť finančne náročné hlavne keď chcete oblozit väčšiu časť domu. Tak som začala pátrať po internete a hneď mi našlo R.O.formy. Veľmi som sa potešila keď som klikla na odkaz a ukázalo sa,že pán Šupák ich má až niekoľko. Bola som milo prekvapená v akých cenách sú tie jeho raznice.  Objednala som hned 5 kúskov a vôbec neľutujem. Pozrela som si na ich stránke všetko o razeni,farbeni a tonovani.  O postupe má informoval pán Šupak.V podstate sme boli stále v kontakte.  Už som len potrebovala miesto na vyskúšanie a týmto mi pomohol otec. Boli to múriky na vchod do garáži 8 metrov dlhé a v najširšej časti až 1,80 metra.  Spotrebovala som necelé 4 klebre a jeden penetračny náter.  Farby som použila akrylové. Pieskovu som dala ako základ a potom som už len tonovala hnedou,čiernou a tehlovou. Je to veľmi jednoduché aj pre ženu,kleber sa jednoducho natiahne na povrch a potom sa len razí.  Razítka sú veľmi kvalitne a do detailov spracované.  Momentálne pracujem na svojom novom dome kde doladujem sokel.  Už teraz sa neviem dočkať ako budem robiť razeny obklad do fasády.  Táto metóda je nielen úsporná ale aj krásna v konečnej úprave. Ps: Rodičom sa to tak páčilo, že sám otec sa pustil do razenia na vonkajšom múriku po celej dĺžke oplotenia.  Teším sa na výsledok

Paula Líškova Nitra

Škoda že som Vás nenašla skôr, mohla som si ušetrit peniaze za to divné čo som kúpila ani neviem ako sa to volá a hlavne ten čas kým som tu svoju formu uplácala... Ďakujem za urgentné vybavenie a profesionálny prístup, forma mi urýchlila ukončenie môjho projektu a ušetrila čas! Veľká spokojnosť, určite budem odporúčať.

Silvia Šimák Koštrnová majiteľka / www.dielnadielnicka.sk

 Kto Vám vlastne radí, keď to potrebujete?

PETER A ANNA ŠUPÁKOVÍ

Aj Vám pomôžeme ušetriť!

Nie ste si istí kvalitou kupovaného obkladu?

Pozrite si video, ako ľahko si môžete vyrobiť kvalitný obklad,

aj bez skúseností 

 CHCEM VIDIEŤ VIDEO 

NEVIETE SA ROZHODNÚŤ AKÝ KÚPIŤ OBKLAD?

URČITE NECHCETE OBKLAD, KTORÝ VÁM PO PRVEJ ZIME ODPADNE...

NECHCETE PREDSA VYHADZOVAŤ VAŠE PENIAZE VON OKNOM.

  • v tomto e-booku sa dozviete, ako tomu môžete predísť a správne sa pri výbere obkladu rozhodnúť.
  • máme pre vás riešenie, pri ktorom ušetríte viac ako 80% nákladov a ešte získate obklad v TOP kvalite.